Преса

"... Промовці на репрезентації книжки - член-кореспондент НАН України, директор Інституту прикладних проблем механіки і математики Григорій Кіт, завідувачка кафедри психології Національного університету ім. Ів.Франка Тетяна Партико, доцент кафедри психології обласного Інституту освіти Олег Гірний, член Освітньої ради при міському голові Анатолій Копець, директор школи "Джерельце" Надія Оксенчук щиро дякували авторам Ользі Гісь та Олесеві Яцківу за ту важку працю, яка втілилась у видання посібника. Вони підкреслювали вчасність видання. Адже в більшості розвинутих країн існують національні програми з розвитку розумових і творчих здібностей дітей. У Японії, наприклад, дітей починають навчати творчого мислення з трирічного віку. Лише наші учні вчаться за старими, "заїждженими" методиками, які націлені лише на механічне засвоєння певного обсягу знань. ..."

Леся Якимович, Народний часопис "За Вільну Україну",
Львів, 12 червня 2001р.

"Під час восьмого Всеукраїнського форуму видавців у Львові відбувся конкурс "Книга форуму-2001"... Посібник з розвитку мислення "У Країні Міркувань" Ольги Гісь та Олеся Яцківа (в-во "Світ") було названо як найпомітнішу серед довідкових та науково-популярних книг для наших дітей."

Газета "Високий Замок",
Львів, 25 вересня 2001 року.

"У творчому доробку видавництва "Світ" - чимало видань, які гідно репрезентують його в Україні та за рубежем... Справжнім бестселлером став посібник з розвитку логічного і творчого мислення для учнів 1-4 класів "В Країні Міркувань" Ольги Гісь та Олеся Яцківа."

Ігор Мельник, "Не тільки віддзеркалювати історію та сучасність, а й працювати на перспективу",
газета "Урядовий кур'єр" за 15 вересня 2001 року.

"Чудовий подарунок для дітей напередодні новго навчального року підготувало Львівське державне видавництво "Світ". Це - одягнутий в ошатну блискучу обкладинку посібник з розвитку логічного і творчого мислення для учнів молодших класів з промовистою назвою "В Країні Міркувань". Мета цього, багато в чому піонерського видання - розвивати в дітей кмітливість і винахідливість, пробуджувати творчий пошук даруючи радість здогадки.
Посібник створено на стиках наук - математики, логіки й психології, містить систематизовані за різними типами і рівнями складності логічні завдання та головоломки, ребуси та лабіринти, - розповіли кореспондентові "Укрінформу" автори книги Ольга Гісь та Олесь Яцків. Стимулюванню саме продуктивного мислення надають зараз великого значення в усьому світі, у більшості розвинутих країн існують національні програми з розвитку розумових і творчих здібностей дітей. Нове видання допоможе і самостійно порівнювати й аналізувати, класифікувати й узагальнювати, отримати початкові уявлення про такі фундаментальні поняття, як симетрія, парність, інваріантність. В багатьох завданнях використовуються цікаві сюжети, в яких діють улюблені казкові герої та персонажі дитячих книжок, що слугуватиме позитивним емоційним фоном і сприятиме кращому засвоєнню матеріалу. Маємо пам'ятати, що в кожній дитині дрімає маленький Архімед, й спрямовувати наші зусилля на те, щоб розбудити його, захопити ідеєю відкриття світу і, нарешті, почути переможний вигук: "Еврика!"."

Георгій Маценко, Укрінформ,
"Незвичайний посібник з розвитку логічного і творчого мислення учнів запропонували львівські видавці",
радіо "Промінь", 31 серпня 2001 року.


УВАГА! Відвідайте наш НОВИЙ сайт!

Всі права застережено. © "Країна Міркувань" 2002-2005. Розміщення - LiTEX