Лабіринти, або як собаці добігти до кістки

Тема: Наочно-схематичне мислення

Всього задач: 5.Показано: 1 - 5. 

         Ти ще маленький і, мабуть, не знаєш, що часто в житті людина блукає: або не знає, куди має йти, або сама не знає, що шукає, або знає, що шукає, але не може знайти, або бачить те, до чого хоче дійти, та на її шляху виникають різні перешкоди. Треба докласти великих зусиль, щоб здолати ті перешкоди, а часом навіть треба повернутись назад і почати все спочатку. І лише дуже наполегливі й сильні люди потрапляють туди, куди хотіли дійти. Там їх чекає винагорода за їхні зусилля.
         У кожного своя мета в житті. І треба вчитись прямувати лабіринтами життя до цієї мети.
         Як ти гадаєш, чого хоче собака, що на малюнку? Звичайно, вона хоче добігти до кістки. Ти ж знаєш, що собака має дивовижний нюх. Вона чує запах кістки. Дуже хочеться її знайти — аж слинка котиться, та от уже вкотре їй це не вдається. Щоразу перед нею стіна, яку ні обійти, ні перестрибнути. А запах манить і манить. Ти гадаєш, це так просто — не заблукати в лабіринті? Спробуй лишень сам. Ось тобі декілька лабіринтів:

17. про задачу      Як заповнити стільники медом бджілці, якщо в жодну комірку вона не може заповзати двічі?

18. про задачу   З’єднай лініями кола з однаковими цифрами, але зроби це так, щоб лінії не перетинались.    

19. про задачу      У табличцi, що на малюнку, потрiбно пройти з її верхнього лiвого кутка, де стоїть число 1, до нижнього правого кутка, де стоїть число 4. Пересуватись при цьому можна лише праворуч або вниз. Знайди такий шлях, щоб сума чисел у всiх клiтинках, в яких ти побуваєш, дорiвнювала 14.

20. про задачу   Як пройти через троє воріт, щоб набрати 100 очок?    

21. про задачу      Як пройти через троє воріт, щоб набрати 120 очок?


Всього задач: 5.Показано: 1 - 5. 


УВАГА! Відвідайте наш НОВИЙ сайт!

Всі права застережено. © "Країна Міркувань" 2002-2005. Розміщення - LiTEX