Задачі на складання табличок істинності


Всього задач: 5.Показано: 1 - 5. 

63. про задачу      У першiй, другiй, третiй квартирах жили три котики: чорний, бiлий та рудий. У першiй та другiй квартирах жив не чорний котик. Бiлий жив не в першiй квартирi. У якiй квартирi жив кожний котик?

64. про задачу   Оксанка, Марійка та Оля купили по пирiжку: одна — з капустою, друга — з рисом, третя — з яблуками. Хто з них який пирiжок купив, якщо в Оксанки пирiжок не з капустою i не з яблуками, а Марійка не любить з капустою?

65. про задачу   Граючись, кожна з трьох подруг — Катруся, Галинка i Настуся — опустили в чарівний мiшок одну з iграшок: ведмедика, зайчика i слоненя. Вiдомо, що Катруся не ховала зайчика. Настуся не ховала нi зайчика, нi ведмедика. Хто яку iграшку заховав?

66. про задачу   Василько, Оленка, Петрик i Христинка розмовляли про те, де б вони хотiли жити: в селi, високо в горах, плавати весь час морями й океанами, мандрувати з одного мiста в iнше разом із цирком. Пiд час розмови з’ясувалося, що Оленка не любить мандрувати, Василько любить море, а Христинка захоплюється вирощуванням рiзноманiтних рослин. Як, на твою думку, може в майбутньому влаштувати своє життя кожен з них?

67. про задачу *   Петрик живе на околицi мiста. Одного дня вiн поїхав до мiста i зробив одразу три справи. Вiн купив корм для рибок у зоологiчнiй крамницi, лобзикові пилочки у господарській крамниці i вiдвiдав заняття шахового гуртка. Вiдомо, що зоологiчна крамниця у вiвторок i середу була зачинена на переоблiк, а у господарськiй крамницi в п’ятницю весь день приймали товар. У який день тижня хлопець зробив усi цi справи, якщо заняття шахового гуртка вiдбуваються в понедiлок, середу i п’ятницю?


Всього задач: 5.Показано: 1 - 5. 


УВАГА! Відвідайте наш НОВИЙ сайт!

Всі права застережено. © "Країна Міркувань" 2002-2005. Розміщення - LiTEX