Переплутані написи. Хибні твердження


Всього задач: 4.Показано: 1 - 4. 

68. про задачу      На першій коробцi з олівцями написано “синi”, на другiй — “зелені”, а на третiй — “червонi або зеленi”. Які олівці лежать у кожній коробці насправді, якщо всі написи на коробках переплутанi?

69. про задачу   У трьох ящиках є груші, яблука і сливи. Hа одному написано “яблука”, на другому “сливи”, на третьому — “яблука або груші”. Що в якому ящику лежить, якщо всі написи переплутані?    

70. про задачу      У трьох бочечках містяться гречка, рис та цукор. Hа бочечках написано “гречка”, “рис” та “гречка або цукор”, але всі написи переплутані. Що лежить у бочечці під назвою “гречка”?

71. про задачу   Коли Буратіно прийшов до черепахи Тортили по золотий ключик, та винесла йому три коробочки: трикутну, квадратну і круглу. На круглій коробочцi написано: “Золотий ключик”, на квадратній — “Коробочка не порожня”, а на трикутній — “Змiя”. Тортила сказала: “Справді, в однiй коробочцi є золотий ключик, а в iншiй — змiя. Але написи на усіх коробочках неправильні. Якщо вiдгадаєш, у якiй коробочцi золотий ключик — вiн твiй”. Допоможи Буратiно знайти золотий ключик, бо як вiдкриє не ту коробку, то його вкусить змія.    


Всього задач: 4.Показано: 1 - 4. 


УВАГА! Відвідайте наш НОВИЙ сайт!

Всі права застережено. © "Країна Міркувань" 2002-2005. Розміщення - LiTEX