Про книжку і сайт

Rambler's Top100
Ця сторінка присвячена розвитку мислення дітей. Тут представляємо посібник з розвитку мислення "В Країні Міркувань" для дітей 6 - 12 років, що в квітні 2001 року вийшов з друку у видавництві "Світ". Він містить велику кількість різнопланових завдань, які спрямовані на розвиток в дітей основних операцій та прийомів мислення, просторової уяви, уваги і пам'яті (див. Передмову). Посібник багатоілюстрований, на його сторінках живуть казкові герої та персонажі улюблених дитячих книжок. Його обсяг разом із відповідями до завдань, які видані окремою книжечкою, - 320 стор.
Крім учителів молодших класів та батьків, посібник може стати в нагоді шкільним психологам та вчителям мови і математики.

На нашій сторінці Ви можете ознайомитись із змістом посібника, знайдете окремі завдання з кожного розділу, малюнки. Крім того, Ви можете самі розмістити на сторінці цікаві завдання, головоломки, ребуси, яких немає у посібнику, висловити свої міркування щодо того, як краще виховувати наших дітей розумними, кмітливими, критично мислячими.
Цей сайт - як для дітей, так і для зацікавлених, творчих дорослих.
І ще - ми розвиваємось і ростемо, маємо нові плани і здійснюємо давні задуми... Шукаємо однодумців і підтримки в нашій роботі. Одним словом - заходьте. Сподіваємось, що інформація, яку тут отримаєте, буде Вам цікавою, потрібною і корисною.
Загадки
для кмітливих Освітній портал Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru

УВАГА! Відвідайте наш НОВИЙ сайт!

Всі права застережено. © "Країна Міркувань" 2002-2005. Розміщення - LiTEX