У лабіринтах Логімудрії, або розплутуємо логічні клубочки

Тема: Логічне мислення на вербальному рівні. Таблички істинності.
9 - 12 років

Знову чудасія! Кметик, як завше, кудись встромив свого носа і, навіть не знаю як, потрапив у країну Логімудрію. Громадяни цієї країни — логімудрики — вважають себе найкращими логіками у світі, але вони розмовляють так заплутано, що часом годі їх зрозуміти. Кметик раз у раз потрапляє у якісь логічні пастки. Став проситися додому, та де там. Хитрі логімудрики поста-вили йому ультиматум: “Як розплутаєш усі логічні клу-бочки, то відпустимо тебе. А як не розплутаєш, то ще довго ходитимеш нашими логічними лабіринтами!”
Що не почне Кметик клубок розплутувати, то ще більше заплутується. А клубків тих сила-силенна. І випурхнула із його голови Благальна думка: “Рятуйте, рятуйте, рятуйте!”, стрімко полетіла й потрапила до Думоньки. “Як же ж я потраплю в ту країну?”— замислилася Думонька. “Я перенесу тебе туди, — сказала Рятівна думка, — але візьми з собою помічників”.
Хочеш стати помічником і допомогти Кметику? Якщо так, то треба поспішати. Чи подорожував ти коли-небудь подумки? Чи чув ти, як часом люди кажуть: полетів на крилах думок? Отож, полетіли.
Думки долітають миттєво, й ось ми уже в Логімудрії. А он і логічні клубочки. Допоможи Кметику їх роз-плутати.

      > Задачі на складання табличок істинності
      > Переплутані написи. Хибні твердження
      > Умовиводи
      > Задачі про правдолюбів


УВАГА! Відвідайте наш НОВИЙ сайт!

Всі права застережено. © "Країна Міркувань" 2002-2005. Розміщення - LiTEX